Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"W szkole uczniowie biją nasze dziecko"

Utworzony przez ~max~, 2 czerwca 2009 r. o 23:14
Gość napisał:
a ja pytam gdzie jest burmistrz Grzyb, który powołał na dyrektora tej szkoły p. Sidorowicza? a ja pytam gdzie jest przewodniczący rady miasta Puszkarski, którego żona jest wicedyrektorem tej szkoły?
a gdzie radny przemysław litwiniuk, główny doradca burmistrza grzyba? czy nic nie potrafi doradzić w sprawie oświaty? gdzie poseł stefaniuk, patron peeselowskich rządów w mieście i gminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~about_criminals~ napisał:
A ja się pytam: gdzie jest wójt Michaluk ? Jeszcze nie na Prostej ? Nic nie robi - tylko szkoły likwiduje i jeździ do Radzynia na sprawy. Taki jest ten Wasz cały protektor.
A ja się pytam gdzie Panasiuk i Sulima? Tak bronili szkół w Halasach i Maniach, a tu ucznia ze swojej wsi nie ma komu bronić. Jasno widać, że im chodzi o walkę, ale tylko polityczna o stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole nr 3 zdażaja się różne wypadki.Jeśli przeskrobie coś dziecko nauczycielskie nie ma sprawy,nie ma kary.Gdy jest na odwrót to jest afera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja pytam gdzie jest burmistrz Grzyb, który powołał na dyrektora tej szkoły p. Sidorowicza? a ja pytam gdzie jest przewodniczący rady miasta Puszkarski, którego żona jest wicedyrektorem tej szkoły a gdzie radny przemysław litwiniuk, główny doradca burmistrza grzyba? czy nic nie potrafi doradzić w sprawie oświaty? gdzie poseł stefaniuk, patron peeselowskich rządów w mieście i gminie?
Gdzie ONI są, ci wszyscy "nasi przyjaciele"? Burmistrz Grzyb obiecywał "nie rozkładać bezradnie rąk"!!! Pan Puszkarski z Komitetu Wyborców MIEDZYRZEC RAZEM obiecywał "nie rozkładać bezradnie rąk"!!! PSL-owcy obiecywali być ZAWSZE BLIŻEJ LUDZI!!! Dlaczego ICH WSZYSTKICH NIE MA, GDY DZIEJE SIĘ TAKA OGROMNA KRZYWDA??? Czemu ich zabrakło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze proszę podać personalia wychowawczyni tego dziecka? Warto to wiedzieć, tak na wszelki wypadek... Wychowawczyni-nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym, więc mamy prawo znać jej personalia w związku z tak skandaliczną sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do redaktora napisał:
Panie redaktorze proszę podać personalia wychowawczyni tego dziecka? Warto to wiedzieć, tak na wszelki wypadek... Wychowawczyni-nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym, więc mamy prawo znać jej personalia w związku z tak skandaliczną sprawą.
Panie redaktorze, a może warto opisać drugą stronę medalu????? Skoro po jednej stronie stoją rodzice jednego dziecka (o dziwnej opinii wśród znajomych i przyjaciół, jak ktoś wyżej napisał),a po drugiej rodzice pozostałych dzieci, szkoła, pedagog, dyrektor, kurator, policja, to może warto zastanowić się, czy na pewno to "bicie" ma miejsce? Czy na pewno dochodzi do tragedii? We wspomnianej szkole w Rudnikach też podobno był źle traktowany. Czy to nie co najmniej dziwne, że gdzie się pojawi, cały świat chce go pobić???? Ludzie, trochę więcej obiektywizmu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~about_criminals~ napisał:
Do k... nędzy O bezpieczeństwo w szkole ma dbać dyrektor i nauczyciele. " Tak było, jest , i będzie."
I tak właśnie jest. Żadna krzywda się nie dzieje i wszyscy zainteresowani o tym wiedzą!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE KTOŚ PAMIĘTA JAK W POPRZEDNIEJ SZKOLE PAN SIDOROWICZ OTWORZYŁ OKNO GŁOWĄ UCZNIA.BYŁO DUŻO KRWI,WIZYTA U LEKARZA ALE SPRAWĘ SZYBKO POZAMIATANO,WIEC CO SIĘ CHŁOP BĘDZIE PRZEJMOWAŁ JAKIMŚ DROBNYM POBICIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie ile dzieciaków było uderzonych, zbluzganych bądź obrażonych przez tego "nieszczęśliwego" ucznia? Bardzo dużo. Wiecie jakiego słownictwa używa to dziecko? Strasznego. Wiecie jak jego mama traktuje innych? W szkole jest monitoring, można zobaczyć jak to "prześladowane" dziecko się zachowuje. Nauczyciele z tej oplutej szkoły też to potwierdzą. Ciekawe czy ten dzieciak odrabia lekcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak sprawa nie wyglada tak jak ja pan pietrzela i slowo podlasia opisali, ale wynika to ze zlego podejscia dyrektora, powinien wytlumaczyc dziennikoarzom jaka jest druga strona historii. tzn ze ten chlopak bije dzieciaki i je dreczy wiec czasami nie wytrzymuja i czasami mu doloza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy wiecie ile dzieciaków było uderzonych, zbluzganych bądź obrażonych przez tego "nieszczęśliwego" ucznia? Bardzo dużo. Wiecie jakiego słownictwa używa to dziecko? Strasznego. Wiecie jak jego mama traktuje innych? W szkole jest monitoring, można zobaczyć jak to "prześladowane" dziecko się zachowuje. Nauczyciele z tej oplutej szkoły też to potwierdzą. Ciekawe czy ten dzieciak odrabia lekcje?
uczeń jest niedopilnowany i nigdy nie ma prac domowych i wcale się tym nie przejmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uczeń jest niedopilnowany i nigdy nie ma prac domowych i wcale się tym nie przejmuje
Skoro jest tak źle, to napewno jest i dokumentacja ucznia w poradni pedadogiczno-psychologicznej gdzie trafiają dzieci zaniedbane lub trudne. O ile jest inaczej, to wiadomo, że w szkole jest nie tak, jak być powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za te wszystkie obrzydliwe kłamstwa oskarżające również nasze dzieci, ci rodzice powinni zdrowo beknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST RADNY PANASIUK? NIC NIE ZROBI W TEJ SPRAWIE? WSZAK TO LUDZIE Z JEGO WSI.
WSIOCHÓW TRZEBA LAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiem krótko kto zna tą rodzinę to wie jacy to popiepr**ni i konfliktowi ludzie. Pokłoceni są ze wszystkimi bliższymi i dalszymi sąsiadami. Nie odzywaja sie ze swoją rodziną. On w pracy nie ma żadnych kolegów i poważania. Oboje rodziców to para niezwykle dobrana w kreowaniu konfliktów i wymyślaniu fałszywych oskarżeń. Dlaczego autor artykułu nie zadał sobie trudu, aby zapytać pierwszego lepszego mieszkańca wsi Wysokie jacy to ludzie? Niestety prowincjonalni dziennikarze z reguły idą po najmniejszej linii oporu. Ten chłopak wcześniej chodził do do naszej obwodowej szkoły do Rudnik. Nauczyciele i ksiądz przeżyli z tymi rodzicami gehennę. Odetchneli dopiero jak zabreli dziecko do miasta. Rodzice w ogóle nie dbają o swego syna i może lepiej by było aby tym sie ktoś zainteresował. I ostatnie pytanie skoro temu dziecku tak długo dzieje sie krzywda w tej szkole to dlaczego rodzice dla jego bezpieczeństwa nie przeniosą go do innej szkoły?
Co można powiedzieć o kimś kto wstydzi się swojej matki? Czy pani Litwiniuk utrzymuje kontakt ze swoją matką, która pracuje w tejże szkole Nr 3 ? Czy Bartek rozpoznaje w szkole swoja babcię? Jak wiadomo ma taką możliwość - Nie jest w szkole osamotniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSIOCHÓW TRZEBA LAĆ
przyjdziesz buraku na ustawkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no rozumiem wolność prasy ale takie kłamstwa wypisywać - to jak to mówi moje dziecko <żal>. a my rodzice weźmiemy sprawę w swoje ręce, bo to ten pseudokatowany syn nie będzie katował naszych dzieci!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie no rozumiem wolność prasy ale takie kłamstwa wypisywać - to jak to mówi moje dziecko <żal>. a my rodzice weźmiemy sprawę w swoje ręce, bo to ten pseudokatowany syn nie będzie katował naszych dzieci!!!!!!!!!!
tzn jego rodzice i nie będą naszych dzieci szykanować i wyzywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panowie redaktorzy nie wykazaliście się fachowością, szkoda. Z tego co tutaj na forum piszą to sprawa jest zupełnie inna niż wynika z waszych artykułów. Ja rozumiem że prasa może wszystko ale czy można tak opluwać innych. Najprościej jest coś napisać choć wypadałoby to sprawdzić. Logika wskazuje że zamieściliście kłamstwa albo tylko jakieś szczątkowe fragmenty całej, chyba większej sprawy. Jedna szkoła zła, druga szkoła zła. Będzie jakaś dobra? Wygląda na to że nie. Właśnie dlaczego w artykule nie ma mowy o tym że ci rodzice oskarżają już drugą szkołę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...